Talsos drīzumā sāks darboties labdarības veikals “Kaste”

23. novembrī Talsos, Ezera laukumā 1, sāks darboties jauns labdarības veikals “Kaste”. Veikalā ikviens varēs ne tikai iegādāties preces, samaksāto naudu novirzot labdarībai, bet arī atnest pašiem liekās, bet labā stāvoklī esošās lietas, “Talsu Ziņām” pastāstīja veikala vadītāja Sabīne Kleinhofa-Prūse.

“Par iespēju atvērt veikalu Talsos jāpateicas biedrībai “Tuvu”, kam šādi veikali jau darbojas Jelgavā un Tukumā, un kas bija gatava atbalstīt Rojas baptistu draudzes vēlmi labdarības veikala “Kaste” ideju īstenot arī Talsos,” norāda veikala vadītāja.

Sākotnēji veikalā būs nopērkams galvenokārt apģērbs, arī aksesuāri un tekstilpreces, piemēram, gultasveļa. “Tā kā veikals savu piedāvājumu veido no ziedotām precēm, tad šis piedāvājums ir atkarīgs arī no iedzīvotāju atsaucības un tā, kas lieks iekrājies viņu skapīšos. Veikalā varēs ne vien iegādāties preces, samaksāto naudu novirzot labdarībai, bet arī atnest pašiem liekās, bet labā stāvoklī esošās lietas. Tas var būt apģērbs, grāmatas, rotas, trauki, rotalietas vai saimniecības preces,” atklāja S. Kleihofa-Prūse.

Ikvienam interesentam šī ir iespēja, iegādājoties kādu sev noderīgu lietu, ziedot labam mērķim, un vienlaikus arī veids kā dot savu ieguldījumu labdarībā, pat, ja nav iespējas to darīt finansiāli.

Konkrēti labadarības mērķi, kam ar veikala “Kaste” darbību tiks sniegts atbalsts, nav dzelžaini noteikti. “Skatīsimies pēc mūsu iespējām un aktuālajām vajadzībām, kas var ietvert gan individuālu palīdzību, gan sadarbību ar citām organizācijām. Jau ieplānota nelielu pārtikas paku izdalīšana, pateicoties saņemtam ziedojumam, bet, jo vairāk cilvēki iemīļos “Kaste” veikalu, jo vairāk palīdzības varēsim kopā sniegt,” pastāstīja S. Kleinhofa-Prūse.

Šobrīd aktīvi notiek veikala telpu remonts un iekārtošana, ikviens var sekot līdzi veikaliņa darbībai “Kaste” profilā: www.facebook.com/kastetalsos. 

Pievienot komentāru