Labākā E-skolotāja Latvijā – Inta Udodova no Talsu mūzikas skolas

7. decembrī notika Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT) gada balvas “Platīna pele 2017” pasniegšana. Kategorijā “Labākā E-skolotāja” uzvarējusi Talsu mūzikas skolas skolotāja Inta Udodova.

Kategorijā “Labākais E-skolotājs” varēja piedalīties skolotāji, e-prasmju pasniedzēji vai citi pretendenti, kas devuši nozīmīgu ieguldījumu e-prasmju veicināšanā, e-vides lietotāju izglītošanā un izcilā IKT integrēšanā mācību procesā. Balva tiek piešķirta par e-prasmju jomas attīstīšanu, e-vides lietotāju izglītošanu, ieguldījumu informācijas sabiedrības attīstībā vietējā un nacionālā mērogā un ievērojamu izglītības vides bagātināšanu ar IKT iespējām.

Inta Udodova sadarbībā ar Datorzinību centru pēdējo gadu laikā ir izveidojusi trīs jaunus elektroniskos mācību līdzekļus sērijā “Mūzikas ābece”: “Rūķu skola”, “Sprīdīša skola” un “Pūka skola”. Tie ir pirmie šāda veida mācību līdzekļi Latvijā un paredzēti solfedžo apmācībai mūzikas skolās, taču tiek lietoti arī vispārizglītojošās skolās mūzikas mācību priekšmeta apguvē.

Kategorijas “Labākais E-skolotājs” partneris sabiedrība “Tilde” piešķir naudas prēmiju 1000 eiro apmērā. Uz Latvijas labākā E-skolotāja titulu šogad pretendēja arī Aina Bērce no Ogres Valsts ģimnāzijas un Ilze Grinfogele no Ventspils Digitālā centra.

Šis ir otrais gads pēc kārtas, kad Talsu novada skolotājs uzvar kategorijā “Labākais E-skolotājs”. 2016. gadā šis tituls tika Talsu 2. vidusskolas informātikas skolotājai un direktora vietniecei izglītības jomā Lienei Katlapai.

Kopumā balvai “Platīna pele 2017” šogad tika iesniegti 40 pieteikumi vairākās konkursa kategorijās – “E-pārvaldes risinājumi, E-pakalpojumi sabiedrībai”, “Risinājumi biznesam”, “Labākā kiberdrošības iniciatīva” un “Labākais E-skolotājs”. 

Publicitātes foto: talsi.lv

Pievienot komentāru