Talsu novadu popularizēs kā suņiem un viņu saimniekiem draudzīgu galamērķi

Talsu novada tūrisma informācijas centrs uzsācis kampaņu „Talsi VAU”, lai popularizētu Talsu novadu kā suņiem un viņu saimniekiem draudzīgu galamērķi. Kampaņa uzsākta, iedvesmojoties no vasarā uzņemtās filmas “Talsi suņa acīm”, kas parāda Talsu skaistākās vietas no mīluļa Bobija skatpunkta.

Talsu pilsētā un novadā šobrīd ir daudz labu suņiem un viņu saimniekiem interesantu produktu un pasākumu. Mums ir viens no vecākajiem kinoloģiskajiem klubiem Latvijā, katru gadu notiek plaša mēroga starptautiska suņu izstāde, mūsu uzņēmēji piedāvā unikālus suņiem domātus produktus – „Betolli” apkaklītes un modes skate suņiem, After DogTM ekoloģiskās izkārnījumu kastītes, suņu pieskatīšanas pakalpojumus, suņiem draudzīgas naktsmītnes un kafejnīcas. Tā radās zīmols „Talsi VAU”, kas ne tikai asociējas ar suņu valodu, bet arī angļu valodas izsauksmes vārdu wow, informē Talsu novada tūrisma informācijas centra ceļojumu konstultante Līva Dāvidsone.

“Vienlaikus vēlamies arī aktivizēt un izglītot novada iedzīvotājus (ar suņiem un bez tiem), piedāvājot informatīvus ziņu sižetus sadarbībā ar Talsu televīziju un izmantojot sociālos tīklus. Esam izveidojuši Facebook lapu Talsi VAU un e-pastu suns@talsi.lv, caur kuriem šobrīd aicinām Talsu novada suņu saimniekus iesūtīt savu suņu portretus un CV, kurus izmantosim Talsu novada popularizēšanai. Gaidīsim arī Tavu vēstuli par savu mīluli!” mudina L. Dāvidsone.

8 komentāri rakstam “Talsu novadu popularizēs kā suņiem un viņu saimniekiem draudzīgu galamērķi

  1. Pingback: Talsi VAU vai Talsi RUK? - Talsu Ziņas

  2. Pingback: 2019

  3. Pingback: cleantalkorg2.ru

  4. Pingback: #macron #Lassalle

  5. Pingback: a2019-2020

  6. Pingback: facebook

  7. Pingback: facebook1

  8. Pingback: javsearch.mobi

Pievienot komentāru