Mudina neatstāt līgumu pārslēgšanu par atkritumu izvešanu uz pēdējo brīdi

Jau šomēnes, 28. martā, Talsu, Rojas, Mērsraga un Dundagas novadā atkritumu apsaimniekšanu no SIA “Eco Baltia Vide” pārņem “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība (AAS) “Piejūra”. Lai nodrošinātu pakalpojuma nepātrauktību, iedzīvotāji tika aicināti laicīgi pārslēgt līgumus – šobrīd Talsu novadā ar AAS “Piejūra” noslēgti 2459 līgumi (uz 14.03.2018).

“Skaits katru dienu palielinās, tomēr, mēs vēlētos, lai iedzīvotāji būtu aktīvāki, jo 28. marts tuvojas straujiem soļiem,” norāda uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Justīne Ilmane.

Šobrīd agrākā Talsu rajona teritorijā ir noslēgti 7 323 līgumi, tostarp, Talsu novadā – 2459, Rojas novadā – 441, Mērsraga novadā – 252 un Dundagas novadā – 320. “Mēs ceram, ka aktivitāte pieaugs, tomēr, to ir grūti prognozēt. Iespējams, ka daudzi atcerēsies par līgumu pārslēgšanu brīdī, kad viņu atkritumu konteineri, paredzētajā izvešanas datumā, netiks iztukšoti,” atzīst uzņēmuma pārstāve.

AAS “Piejūra” atgādina – ja līdz 28. martam netiks noslēgts līgums, jārēķinās ar to, ka atkritumi netiks izvesti. “Tas nozīmē, ka, ja iedzīvotājs pēc norādītā datuma konstatē, ka nav noslēdzis līgumu par sadzīves atkritumu izvešanu ar AAS “Piejūra”, viņam nekavējoties vajadzētu doties uz mūsu biroju – Talsos, Anša Lerha-Puškaiša ielā 6 (1. stāvs), vai jāraksta uz e-pastu – info@piejuraatkritumi.lv, lai noslēgtu to un vienotos par pēc iespējas ātrāku pakalpojumu saņemšanu.”

Infografika: AAS “Piejūra”

Citi raksti par šo tēmu:

Atkritumus novadā apsaimniekos “Piejūra”; “Eco Baltia Vide” uzņēmumu apsūdz nodokļu nemaksāšanā

Pievienot komentāru