Cik ilgam laikam jāpaiet, lai notiktu traģēdija?

Talseniece Iveta raksta: “Labdien! Katru rītu, ejot uz bērnudārzu un atpakaļ, divās vietās Dundagas ielā redzu šo skatu un domāju cik ilgam laikam jāpaiet, lai notiktu traģēdija. Aku vāki vēl no pagājušā gada atstumti, un nepaies ilgs laiks, kad būs noņemti pavisam. Bērni ir ziņkārīgi, tāpēc gan jau ka būs kāds, kam interesēs, kas tur iekšā. Nevajag izaicināt likteni, bet sakārtot, lai vecāki justos droši par saviem bērniem pilsētā.

“Talsu Ziņas” novēroja, ka divas dienas pēc attēlu publiskošanas sociālajos tīklos, aku vāki ir vietā. Taujājām pašvaldībai, kur iedzīvotājiem vērsties, kam ziņot šādos gadījumos.

“Konkrēti par šīm akām atbild SIA “Talsu Ūdens”, un vairumā līdzīgu gadījumu būtu jāvēršas pie viņiem. Vienlaikus jāņem vērā, ka pilsētā un novadā ir arī privātas akas, par ko uzņēmums nevarēs atbildēt. Lai arī kāds būtu gadījums, var vērsties pie savas pilsētas vai pagasta pārvaldnieka, kā arī Talsu novada pašvaldības Komunālajā nodaļā, kas zinās, kuram uzņēmumam, dienestam vai privātīpašniekam informāciju nodot tālāk,” paskaidroja Talsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Anna Ķīviča.

 

Pievienot komentāru