Talsu pusē uz valsts ceļiem šogad vērienīgi remonti nav plānoti

Talsu novadā uz valsts ceļiem vērienīgi ceļu remonti šogad nenotiks, liecina informācija, kas publicēta Latvijas Valsts ceļu (LVC) remontdarbu kartē.

Ceļa posmā “Valdemārpils – Nogale” paredzēti remontdarbi no 1,68 līdz 8,64 km, un netālu no Laucienes pagasta Oktes notiks asfaltbetona seguma izbūve apmēram viena kilometra garumā (V1401).

Aktīvi būvdarbi jau notiek netālu no Talsu novada robežas – Rendā veic tilta pārbūvi, un satiksme tiek regulēta ar luksoforiem. Šosezon notiks arī ceļa pārbūve Kandavas novada Cērē (gandrīz piecu kilometru garumā) un ceļa posmā “Zentene – Rideļi” Tukuma novadā (4,2 kilomteru garumā).

Talsu novadā šosezon turpināsies arī vairāku pašvaldībai piederošo lauku grants ceļu būvniecība, jo 2016. gadā pašvaldība piesaistīja finansējumu valsts un Eiropas Savienības pasākumā “Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos”, lai sakārtotu pašvaldībai piederošos ceļus, kas ved uz lauksaimnieciskās ražošanas uzņēmumiem un zemnieku saimniecībām.

Tiek solīts, ka šovasar Talsos uzsāksies būvdarbi arī projektā “Transporta infrastruktūras attīstība Talsu pilsētā”. Šī projekta ietvaros 2016. gadā pašvaldībai tika piešķirts Eiropas Savienības finansējums Raiņa ielas pārbūvei, un ieplānota arī veloceliņa izbūve.

LVC karte pieejama lvceli.lv, kurā atzīmēti gan pašreizējie, gan plānotie ceļu būvdarbu posmi uz valsts galvenajiem, reģionālajiem un vietējiem autoceļiem, gan arī tie posmi, kuros darbi uzsākti pērn un turpināsies šogad.

Aktuālā informācija par būvdarbiem un citiem satiksmes apgrūtinājumiem valsts autoceļu tīklā un uzziņas ir pieejamas pa diennakts bezmaksas tālruni 80005555.

Pievienot komentāru