Talsu Tautas namu vadīs Dace Obodovska

Par Talsu Tautas nama vadītāju konkursa kārtībā no sešiem pretendentiem izvēlēta Dace Obodovska, kura jaunajā amatā sāks strādāt sākot no 15. maija, informē Talsu novada pašvaldība.

“Šobrīd strādāju par stratēģisko kultūras projektu vadītāju Ventspils pilsētā. Darbs Ventspilī man sniedz lielu gandarījumu un ļauj pilnveidoties profesionāli, taču Talsi ir mana dzimtā pilsēta un manas mājas, esmu pārliecināta, ka savas zināšanas un pieredzi visefektīvāk varu izmantot tieši Talsos. Bērnībā vecmāmiņa man mācīja – lai puķe skaisti ziedētu, tai ir jāaug tajā vietā, kur tā iestādīta,” paziņojumā medijiem norāda D. Obodovska.

D. Obodovskas izglītība un līdzšinējā darba pieredze ir saistīta ar darbu kultūras jomā, iegūts bakalaura grāds kultūras vadībā. Vairākus gadus D. Obodovska pavadījusi Ventspilī, Ventspils pilsētas domes Kultūras centrā strādājot par stratēģisko kultūras projektu vadītāju. 

D. Obodovska (attēlā – vidū) Talsu tautas namā agrāk ieņēmusi kultūras pasākumu organizatora amatu, kā arī īslaicīgi pildījusi Talsu tautas nama vadītāja pienākumus. Foto: facebook.com/TautasnamsTalsi

Pērnā gada Pašvaldību vēlēšanās D. Obodovska no partijas “Mēs – Talsiem un novadam” saraksta kandidēja arī uz Talsu novada domes deputāta amatu. “Vēlos redzēt savu pilsētu un novadu radošu un mūsdienīgu, ir jāceļ kultūras prestižs un jārada iespēja kultūras cilvēkiem strādāt brīvā un sakārtotā vidē,” pauda deputāta amata kandidāte.

Jau vēstīts, ka 2017. gada novembrī darbu Talsu Tautas namā pēc pašas vēlēšanās pātrauca tā vadītāja Ieva Brūna, kura šajā amatā nostrādāja nepilnu gadu. Konkurss uz vakanto Talsu tautas nama vadītāja amatu tika izsludināts šā gada februārī.

Citi raksti par šo tēmu:

Talsu Tautas nams atkal bez vadītāja

2 komentāri rakstam “Talsu Tautas namu vadīs Dace Obodovska

Pievienot komentāru