Balgales pagastā pasta pakalpojumi tagad pieejami vienu stundu dienā

Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ Talsu novada Balgales pagastā no 23. maija ir mainīts Balgales pasta nodaļas darbības modelis, darbalaiks un atrašanās vieta. Turpmāk Balgalē visi pasta pakalpojumi katru darbdienu no pulksten 12 līdz 13 tiks nodrošināti pagasta pārvaldes ēkā “Grantiņos”, informē “Latvijas pasta” sabiedrisko attiecību speciāliste Vineta Danielsone.

Šādas izmaiņas veiktas, pielāgojoties iedzīvotāju reālajām vajadzībām, kā arī tāpēc, ka niecīgā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ Balgales pagasta pasta nodaļa uzņēmumam rada ikgadējos zaudējumus 3500 eiro apmērā, norāda uzņēmuma pārstāve.

V. Danielsone uzsver, ka iedzīvotāji saņems visus pasta pakalpojumus, kas bija pieejami līdz šim, vai arī varēs izvēlēties tos saņemt pie pastnieka savā dzīvesvietā.

Pasta pakalpojumu sniegšanas vietu skaitu un izvietojumu nosaka Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmums Par universālā pasta pakalpojuma saistībām, kas paredz, ka Latvijas Pastam katra novada teritoriālajā vienībā ir vismaz viena pasta pakalpojumu sniegšanas vieta.

Balgales iedzīvotāji par pasta pakalpojumu saņemšanas iespējām pēc 23.maija ir informēti ar īpašiem informatīvajiem paziņojumiem pastkastītēs.

Informācija par pasta pakalpojumiem pieejama pasts.lv.

Publicitātes foto: pasts.lv

Pievienot komentāru