Kad Talsos sāks pļaut zāli?

“Nākamnedēļ Talsos uz ralliju sabrauks tūkstošiem ciemiņu, bet pilsēta ir aizaugusi, ka kauns skatīties. Blakus glīti izravētām puķu dobēm ir zālāji līdz potītēm. Kad Talsos sāks pļaut zāli?” jautājumu iesūtījis Ainārs no Talsiem.

“Talsu namsaimnieks” apsaimniekoto namu pagalmus sāk pļaut šonedēļ

Kā informē pašvaldības kapitālsabiedrība SIA “Talsu namsaimnieks”, no 10. maija uzņēmums sāks pļaut tā pārvaldībā esošo daudzdzīvokļu māju teritorijas Talsos. Pļaušanas darbi sāksies no Dundagas un Darba ielu tālākā gala (kas robežojas ar Lielgabalu ielu), virzoties uz Rīgas ielas tālāko galu (līdz lielveikalam “Maxima”). Pakāpeniski pļaušana tiks uzsākta arī Stendē, Sabilē, Laidzē un Jaunpagastā.

“Pļaušana tiek plānota secīga, bez kādiem atsevišķiem izņēmumiem, lai neveidotos skats, ka pa vidu līdzeni, skaisti nopļautai zālītei ir gabals, kur zāle līdz puslielam, vēl jo vairāk – tas traucē plānot secīgu pļaušanas grafiku arī nākamajai pļaušanas reizei,” norāda uzņēmums.

SIA “Talsu namasaimnieks” klienti jautājumu gadījumā aicināti vērsties pie uzņēmuma klientu apkalpošanas dienesta pa tālruni 63232151 vai 28315383, vai pie nedzīvojamā fonda struktūrvienības vadītāja pa tālruni 29322304.

Par zālāja pļaušanu citviet Talsos vēl nav noslēdzies iepirkums

Līdz 22. maijam pretendenti var iesniegt pieteikumu iepirkumā “Zālāju pļaušana Talsu pilsētā”, liecina informācija pašvaldības mājaslapā. Iepriekšējos gados iepirkumā uzvarējis SIA “Talsu namsaimnieks”.

Šī pakalpojama paredzamā līguma summa ir līdz 41 322 eiro, paredzamais līguma izpildes laiks – no līguma noslēgšanas dienas līdz 17.11.2018.

Pakalpojuma sniedzējam būs jānodrošina 182 zemes vienību pļaušana Talsos, kuru kopējā platība ir 1010687,47 kvadrātmetri, liecina pašvaldības apkopotā informācija.

2 komentāri rakstam “Kad Talsos sāks pļaut zāli?

  1. Kas tad nu? Kad ārā saule spīd, tad vicinski-vilsona propogandas mašinērija tiek apturēta? Garlaicīgi, galmam vajag ākstus, turpinat!

Pievienot komentāru