Sāk remontēt Sabiles bērnudārza “Vīnodziņa” pagaidu telpas

Sabiles bērnudārza “Vīnodziņa” pagaidu telpu remonts Abavas ielā 5 izmaksās 37 488 eiro (ieskaitot PVN), liecina informācija Talsu novada pašvaldības mājaslapā.

Iepirkumā par “Atjaunošanas darbiem nekustamajā īpašumā Sabilē, Abavas ielā 5” no diviem pretendentiem izvēlēts SIA “Balti Construction”, kas 24. aprīlī noslēdzis līgumu ar Talsu novada pašvaldību par remontdarbiem un žoga izbūvi kādreizējā Sabiles mazajā skolā.

Šajā ēkā uz aptuveni diviem gadiem plānots izvietot bērnudārzu “Vīnodziņa”, jo Talsu novada dome lēma, ka jaunu bērnudārzu ekspluatācijā jānodod līdz 2020. gada 31. martam.

Pašvaldībai pieejams būvprojekts minimālā sastāvā, kas paredz jaunas ēkas būvniecību blakus Sabiles pamatskolai un Sporta hallei, taču ar domes priekšsēdētāja rīkojumu izveidota darba grupa ir izvērtējusi divus tālākās rīcības variantus – esošās iestādes ēkas Ventspils ielā 10 pārbūvi vai jaunas ēkas celtniecību, atbilstoši sākotnējiem plāniem. Darba grupa secinājusi, ka pašreizējā ēka platības un atrašanās vietas ziņā pat pēc pārbūves nebūtu piemērota mūsdienīga bērnudārza darbības nodrošināšanai. Pārbūvei būtu nepieciešams izstrādāt būvprojektu, kura izmaksas var sasniegt pat 100 000 eiro, kā arī nebūtu iespējams iekļauties divu gadu termiņā. Darba grupa vienojās, ka jāturpina 2016. gadā Talsu novada Būvvaldē iesniegtais būvprojekts, pilnveidojot un precizējot sākotnējo ieceri – jaunas ēkas būvniecību.

Citi raksti par šo tēmu:

Sabiles bērnudārzu “Vīnodziņa” pārvietos uz pagaidu telpām “mazajā skolā”

Pievienot komentāru